9°C mgła

Dzielnica Ursus ma już przyznane środki finansowe na budżet partycypacyjny 2019

Zarząd Dzielnicy Ursus podjął uchwałę w sprawie finansów dla budżetu partycypacyjnego na 2019 r. Uchwała mówi też o zasadach przeprowadzenia prac nad wyłonieniem odpowiednich projektów obywatelskich.

Na 2019 r. budżet obywateli otrzymał 1 700 000 zł. Dla jego realizacji podzielono Ursus na dwa obszary terytorialne – Ursus Północny i Ursus Południowy. Każdy z nich otrzymał po 850 000 zł, a więc po równo.

Zgłoszone projekty powinny być zlokalizowane na nieruchomościach, do których m.st. Warszawy posiada tytuł prawny do dysponowania i znajdować się na terenie dzielnicy Ursus.

Uwaga: ustalony został górny limit wartości jednego projektu w każdym obszarze w wysokości 500 000 zł. Jednocześnie Zarząd Dzielnicy ustalił nowe definicje ogólnodostępności projektów, dla projektów inwestycyjnych i pozainwestycyjnych, a także ustalił Regulamin prac Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego dla Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.
Pełny tekst Uchwały nr 1146/2017 do pobrania w formie PDF zamieszczamy poniżej.

Źródło: Urząd Dzielnicydzielnica ursus ma już przyznane środki finansowe na budżet partycypacyjny 2019 - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się