9°C mgła

Long Trip. Historia pełna prawdziwej pasji...

Zieleń, Historia pełna prawdziwej pasji - zdjęcie, fotografia

Sport ekstremalny to nie zawsze są góry, oceany lub skoki ze spadochronem. Niektóre rodzaje sportu można posiadać i na terenie naszej dzielnicy. Zostaw komentarz, czy chciałbyś mieć tor skimbordowy w Ursusie!

A teraz trochę o aktywnym wypoczynku oraz sportach ekstremalnych. Mianowicie o jednej firmie zajmującej się organizacją imprez sportowo-rekreacyjnych w skali całego miasta. Znana jest już w całej Polsce i nazywa się Long Trip. Dlaczego mówimy właśnie o niej? Dlatego, że jest to firma z prawdziwą pasją, która zaczęła od wypożyczalni longboardów a teraz organizuje jedne z największych masowych imprez na terenie różnych polskich miast i zbiera wokół siebie tłumy ludzi.

Od samego początku przedsięwzięcia naszą misją była aktywizacja dzieci, młodzieży oraz dorosłych do aktywności fizycznej, zwłaszcza aktywnego odpoczynku – mówi Michał Sadcza właściciel Long Trip

Jednym słowem, chcieli zrobić wszystko, żeby zmotywować ludzi wokół siebie do uprawiania sportów, zwłaszcza tych najbardziej nietypowych, ciekawych i czasami... nawet ekstremalnych. Long Trip jest ekipą zgranych ze sobą przyjaciół, którzy zaczęli od małego lokalnego przedsięwzięcia i spotkali się z dużym odzewem wśród ludzi na terenie całej Polski. Long Trip nie jest już więc małym przedsięwzięciem, tylko ogólnopolskim projektem, który świadczy usługi wynajęcia najróżniejszych sprzętów do imprez w mieście oraz poza nim, zapewnia trenerów oraz animatorów a do tego jeszcze sam organizuje pokazy sportowe.

Wyróżnia nas uśmiech i pasja do tego co robimy, jesteśmy autorami wielu niestandardowych
rozwiązań, zawsze staramy się zaskakiwać i inspirować. Nie lubimy nudy, codzienne poszukujemy nowinek i dyscyplin które będziemy mogli zaprezentować w formie show lub nauczyć uczestników wydarzenia
– podkreśla Michał Sadcza.

Czego można się spodziewać po firmie składającej się z pasjonatów sportów ekstremalnych i imprez sportowych? Niewątpliwie wszystkiego, co najlepsze: tory skimbordowe, wodny zorbing, wakebooarding, trampoliny, flyblob-y, trickboardy, pokazy FMX i MTB, longboaring na zwykłych i elektrycznych deskach, jetsurfing, ultimate frisbee, motorówki oraz wiele innych pomysłów, które przyjdą do głowy Wam albo ekipie Long Trip. Wszystkie te atrakcje zapewniają na terenie całej Polski w dowolnej lokalizacji i w dowolnej konfiguracji a na dodatek zawsze są gotowi wyjść ze swoimi własnymi pomysłami na udane imprezy miejskie i wcielić w życie swoje najświeższe pomysły.

Z Projektem  Long Trip organizujemy coroczne wydarzenia, które cieszą się ogromną frekwencją. Pokazy i animacje sportowe powierzamy w ręce profesjonalistów, z których korzystają mieszkańcy  naszego miasta. Polecam. - Prezydent Miasta Zamość - Andrzej Wnuk

Na przestrzeni kilku lat, dzięki dużemu zainteresowaniu, Long Trip z małej lokalnej wypożyczalni przeobraził się w firmę która dzisiaj świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Projekt Long Trip to mobilny organizator sportowy, który na zlecenie dostarcza sprzęt sportowy, kadrę trenerską i animatorów w dowolne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Wspierają imprezy miejskie, pikniki, zawody sportowe, oraz wydarzenia firmowe – podsumowuje Michał Sadcza.

Foto: Long Trip.

Long Trip. Historia pełna prawdziwej pasji... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się