10°C rozproszone chmury

Na ulicy Świerszcza od dzisiaj (22 sierpnia 2018 r.) – ruch jednokierunkowy

INWESTYCJE DROGOWE, ulicy Świerszcza dzisiaj sierpnia jednokierunkowy - zdjęcie, fotografia

Uwaga kierowcy! W związku z pracami przeprowadzanymi przez PKP PLK, od środy 22 sierpnia od godziny ok. 10.30, do poniedziałku 27 sierpnia, do godz. 10.30 zwężona będzie jezdnia ul. Świerszcza, w rejonie skrzyżowania z ul. Cienistą. W tym czasie będzie obowiązywał tam jeden kierunek ruchu – w stronę ul. Globusowej.

Prace są związane z budową przejścia podziemnego do stacji PKP Włochy. Po ich zakończeniu kolejarze odtworzą również nawierzchnię jezdni ul. Świerszcza.

Podczas robót na wysokości Parku Kombatantów będzie można pojechać tylko w kierunku ul. Globusowej. Objazd w przeciwnym kierunku będzie odbywał się ulicami: Cienista – Obrońców Pokoju – Łuki Wielkie – ks. J. Chrościckiego.

Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na znaki informujące o zmianach w ruchu.

 

Na ulicy Świerszcza od dzisiaj (22 sierpnia 2018 r.) – ruch jednokierunkowy komentarze opinie

  • gość 2018-08-23 07:54:44

    Od piątku, 24 sierpnia od ok. godz. 11:00 na ul. Traktorzystów w rejonie stacji PKP Ursus ruch będzie odbywał się wahadłowo. Kolejarze odtworzą nawierzchnię jezdni ul. Traktorzystów po pracach związanych z budową przejścia podziemnego do stacji PKP Ursus. W tym czasie ruch w ciągu ul. Traktorzystów będzie odbywał się wahadłowo. Utrudnienia w tym miejscu potrwają do końca sierpnia.

Dodajesz jako: Zaloguj się