22°C bezchmurnie

Okradał sklepy w Ursusie, mieszkał w Ursusie, posiedzi poza Warszawą ze 12 lat

Okradał sklepy w Ursusie, mieszkał w Ursusie, posiedzi poza Warszawą ze 12 lat

Wspólne działania policjantów z Ochoty i Ursusa doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o napady rabunkowe z użycie niebezpiecznego narzędzia na placówki handlowe na terenie Ursusa. 35–latek trafił już do aresztu na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Policjanci z Ochoty i Ursusa pracowali nad sprawą dotyczącą  napadu na placówkę handlową na terenie Ursusa, do którego doszło pod koniec grudnia br. Z ustaleń śledczych wynika, że sprawca wszedł do lokalu, a następnie grożąc pokrzywdzonej przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania pieniędzy. Pracownica, w obawie o swoje życie, wydała gotówkę. Sprawca zabrał pieniądze i uciekł. Scenariusz kolejnych dwóch napadów na sklepy na terenie Ursusa, do których doszło w ostatnich dniach grudnia i na początku stycznia, był podobny.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu przypuszczali, że związek z napadami może mieć ta sama osoba. Razem z  funkcjonariuszami z Ursusa już kilka dni później ustalili tożsamość podejrzewanego mężczyzny. Zaczęły się intensywne poszukiwania 35-latka. Na efekty ich wytężonej pracy nie trzeba było długo czekać. Łukaszowi G. tylko przez kilka dni udało się ukrywać przed policjantami. Kryminalni kilka dni temu zatrzymali mieszkańca Ursusa.

35-latek był już wcześniej karany i przebywał w zakładzie karnym. Mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzuty dokonania trzech rozbojów z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wobec mężczyzny sąd zastosował areszt na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

okradał sklepy w ursusie, mieszkał w ursusie, posiedzi poza warszawą ze 12 lat - komentarze opinie

  • gość 2018-01-09 11:06:26

    do zobaczyska Grodziu

  • DoGość - niezalogowany 2018-01-09 12:03:57

    Człowieku chuj z tym twoim grodziem. Ćpun pierdolony

  • gość 2018-01-09 14:10:29

    szanuj Grodzia bo jak wyjdzie to bedzie postrach

  • gość 2018-01-09 18:09:36

    grodziu trzymaj sie jestesmy z toba pdw pzdr ... !!! bracie

  • Gość - niezalogowany 2018-01-09 21:00:08

    Hahaha...

  • Gość - niezalogowany 2018-01-09 23:52:25

    Grodziu ? A kto to jest?

  • Gość - niezalogowany 2018-01-10 00:01:35

    Czytam te wpisy i teraz to "trzymaj się grodziu" "szacun" itd

  • Gość - niezalogowany 2018-01-10 00:04:03

    Czytam te wpisy i teraz to "trzymaj się grodziu" "szacun" itd

  • Gość - niezalogowany 2018-01-10 00:18:35

    Ten Wasz Grodziu to zwykły ćpun i cipa jest. Tępy typ co myślał że będzie bandyta.

  • Konrad - niezalogowany 2018-01-10 02:43:33

    Grodek smrodek niedojebek, jak nie okradał 6 letnich dzieci z rowerków lub rodzinie rzeczy z domu wynosił to go patałacha na rozboje wzięło teraz, pierdolony desperat z inteligencją ameby. Nawet nie przekminił tego żeby wybrać się na inną dzielnicę tylko nasrał we własne gniazdo. I nie wiem co to za imbecyl tu pisze, że jak wyjdzie to będzie postrach pff chyba tylko dla gimbusów, o ile w ogóle wyjdzie i nie wyhuśta się pod celą jak sobie uświadomi w tych resztkach mózgu, że te wczasy potrwają kilka lat dłużej. Współczuję jego ojcu ile facet musi najeść się wstydu przez tego półgłówka... się ku$#$wa filmów chyba ostatnio gangsterskich naoglądał, że mu taki pomysł przyszedł, bo sam zajebany helupą i klonami raczej by tego w tej pustej głowie nie wykminił. Tyle dobrze dla niego, że się pacan zdetoxuje, bo tak to pewnie jeszcze by długo nie pociągnął chyba, że kiełbasę na dworcu chociaż z taką mordą gargamela i z tym miałby niemały problem.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-10 09:55:34

    Będzie postrach dzieci. Masz rację skurwysyn rowery 6 latków kradł znajomym się włamywał do domów Piwnic garaży. I tu jakiś pracan pisze uważaj jak wyjdzie hahaha. Wyjdzie i będzie stał pod mielonem.... Poratuj małolat 50groszy

  • Gość - niezalogowany 2018-01-10 10:26:30

    grodek ty pacanie

  • gość 2018-01-10 11:54:40

    Konrad masz racje ale nie oszukujmy się takich grodziów jest w huj w PL Już nie mówiąc o innych narodach Według mnie Tego Typu Środki powinny być legalne tylko pod dobra kontrola i selekcja naturalna gotów Np Ćwiara Hery Za 12h Roboty przy tacce i łopacie i tyle nie byłoby tego typu akcji Dziękuje Pozdrawiam Obywatel PatURSUSA Kochanego

  • gość 2018-01-10 12:09:54

    grodek to wywalacz jest.w kryminale wywala grodka

  • Huehue - niezalogowany 2018-01-10 13:02:44

    Grodziu parówa.

  • T - niezalogowany 2018-01-10 13:17:43

    Hahah pierdolony jaskiniowiec troll przebrzydły... pomachają mu herą przed tym paskudnym ryjem, prokurator obieca skrócenie pandy i będzie strzelał z tych odstających uszu na wszystkich jak leci

  • Gość - niezalogowany 2018-01-10 15:19:39

    Przecież nasz grodziu kochany rozjebał się na mordę..

  • Gość - niezalogowany 2018-01-10 15:20:10

    Przecież nasz grodziu kochany rozjebał się na mordę..

  • Ktos - niezalogowany 2018-01-10 16:30:14

    Grodek czekamy na ciebie w kryminale bedziesz dymany za te swoje kurewskie i frajerskie numery. Jebana parowo gwarantuje Ci ze odpowiednio zycie bedziesz mial uprzykszone. I nie probuj sie pruc do grypsowania cpunie jebany bo jestes trzasniety rozjebales sie na papier i chlopakow dobrych wyjebales.

  • gość - niezalogowany 2018-01-10 17:00:01

    FRAJER DENTY I TYLE W TEMACIE ROZJEBAL SIE NIE RAZ

  • GRODEK - niezalogowany 2018-01-11 13:41:22

    wybaczam wam,dałem ciała,trudno,dzieki chłopaki za miłe słowa, licze na paczki i kartki świąteczne.bedziemy w kontakcie mam nadzieję! całusy!

  • Ja - niezalogowany 2018-01-11 14:44:52

    To kiedy zrzuta na rakiete ?

  • gość 2018-01-12 03:42:18

    ale chcesz go wystrzelić na księżyc czy o chuj ci chodzi?

  • ,,Ŝ,, - niezalogowany 2018-01-13 09:22:31

    POSTRACH TO ON JEST PRZEZ TEN ZAĆPANY RYJ, NA ROBIŁ DŁUGÓW LECIAŁ W HUJA TERAZ OTRZYMA GO W DUPE ZA TE DŁUGI. PAN BÓG NIE RYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY TRAFIŁ SZCZUR DO NORY, POSIEDZI WYSKOCZY PRZED 50 tką JAK KTOŚ WSPOMNIAŁ SKOŃCZY POD KORONĄ. CIERP ZA KRZYWDY GRODEK!!!!!! NIE MIAŁEŚ SKRUPUŁ I NIE ŻAL MI CIEBIE.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-18 14:30:12

    Bandziorno z tego Grodzia. I szacun taki na dzielni, że bedzie tam miał jak w raju. Co 3 dni paczka od ziomeczków :D