9°C mgła

Pływalnia Skalar: nie sikać do basenu!

Pływalnia Skalar: nie sikać do basenu!

Ta pływalnia to jest oferta Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ursusie. Są hydromasaże, jacuzzi, zjeżdżalnie, basen rekreacyjny i sportowy. Większość klientów stałych i przypadkowych potwierdza, że obiekt jest nowoczesny, dobrze zaplanowany, a w ciągu dnia można przyjść nie tylko popływać samemu, ale jest możliwość nauki pływania i aqua-aerobicu. No i odpowiedni system uzdatniania wody gwarantuje jej wysoką jakość, chyba że… ktoś będzie sikał do basenu.

A zdarza się, o czym świadczy dość gwałtowna wymiana poglądów na jednym z forów internetowych:

„Witam. Na skutek chamskiego zwrócenia mi uwagi przez ratownika postanowiłem nasikać do basenu rekreacyjnego i tak też się stało. Nie polecam tam zaglądać...”

„Hehe, no to się zemściłeś stary! Naprawdę. A jak mama zwróci Ci uwagę, to plujesz jej do talerza? Nie chcę myśleć co by było, jakby tak drugi raz ratownik uwagę ci zwrócił, pewnie byś tam klocka postawił. Powiem szczerze, że jak czytam takie komentarze, to aż mi wstyd, że jestem człowiekiem, bo nawet pies nie szczy do wody, tylko wychodzi na trawkę”.

„A ja basen polecam. Mam nadzieję, że ten, co nasikał, zrobił to dawno i już wszystko wyfiltrowane. Basen polecam, bo: jest wystarczająco estetycznie, jest blisko, jest czysto, obsługa nie jest z epoki PRL, jak na niektórych basenach, np. w OSiR Ochota”.

No i proszę… Jedno siknięcie, a ile interesujących obserwacji z morałami. Na koniec zaś pointa: polecamy pływalnię Skalar. Tylko oczywiście tam nie sikajcie – dla dobra ogółu! (m)

pływalnia skalar - komentarze opinie

  • gość 2018-08-16 11:48:43

    Byłem na tej pływalni w niedzielę i więcej tam nie pójdę. 1. Godzina na tym basenie trwa 45 minut. Oczywiście dowiadujemy się tego przy wyjściu. 2. Nie można wykupić np 2h tylko godzina która trwa 45 minut. 3. Woda w basenie zimna. Tablice informacyjne z temperatura nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. 4. Brak czytelnego zegara cyfrowego. Nie można sprawdzić ile zostało nam czasu w wykupionej godzinie. 5. Woda w basenie mętna. Biały proszek dosypują do wody albo filtry maja kiepskie.

Dodajesz jako: Zaloguj się