9°C mgła

Policjanci z Ursusa przodownikami w zatrzymywaniu osób objętych nakazem doprowadzenia?

Policjanci z Ursusa przodownikami w zatrzymywaniu osób objętych nakazem doprowadzenia?

Na to wygląda. W ciągu jednej doby policjanci z Ursusa zatrzymali bowiem sześć osób poszukiwanych. Pięć z nich było poszukiwanych nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego, a jedna listem gończym.

Do policjantów z Komisariatu Policji Warszawa Ursus każdego dnia wpływają nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których funkcjonariusze prowadzą działania mające na celu ujawnienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymanie.

Kamil P. był poszukiwany listem gończym za kradzież. Dodatkowo mężczyzna podczas zatrzymania znieważył oraz naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Śledczy przedstawili już 31-latkowi zarzuty za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Za 50-letnim Pawłem M., 39-letnim Marcinem T., 57-letnim Ireneuszem M., 28-letnim Adamem G. oraz 30-letnim Janem W. zostały wydane nakazy doprowadzenia do aresztu śledczego. Policjanci trzech z nich zgodnie z dyspozycją sądu osadzili w areszcie śledczym. 50-latek i 39-latek uiścili grzywnę, która zwolniła ich w osadzenie w areszcie.

 

policjanci z ursusa - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się