30°C bezchmurnie

Przegląd gastronomiczny Ursusa

Handel i usługi, Przegląd gastronomiczny Ursusa - zdjęcie, fotografia

Drodzy czytelnicy, nasza dzielnica ciągle się rozwija. Budują się nowe biurowce, domy mieszkalne, a zarazem zwiększa się liczba mieszkańców. Postanowiliśmy sprawdzić czy branża gastronomiczna podąża za trendami rozwoju...

Zacznijmy od "Najlepszej Pizzerii w Ursusie"!

"U Pizzera w Ursusie działa ponad 4 lata. Nasza wizja na pizzę: szybko, smacznie i w dobrej cenie. Jako jedni z nielicznych serwujemy tylko pizzę ale za to jaką i w jakich rozmiarach. Staramy się zaskakiwać wymyślnymi autorskimi smakami.

Turbodostawa to my!"

Taką wizję lokalu otrzymaliśmy od załogi lokalu, czekamy na komentarz mieszkańców :)

 

Artykuł powstał we współpracy z "U Pizzera"

ul. Chełmońskiego 2

Tel. 22 244 57 75 

Przegląd gastronomiczny Ursusa komentarze opinie

  • gość 2018-03-12 11:35:36

    zgadzam się w 100%. Mają tak niespotykane pozycje w menu. Już wielokrotnie zaskoczyli mnie smakiem. Ich pizza smakuje mi najbardziej. W ferie byłam we Włoszech i szczerze powiedziawszy pizza od U Pizzera o niebo lepsza. Polecam

  • gość 2018-03-12 11:49:23

    pizza Gigant to nie tylko nazwa, ale ten rozmiar i ta ilość składników...są bezkonkurencyjni

  • gość 2018-03-12 11:54:55

    W Ursusie mieszkam od trzech lat, przez ten czas próbowałam pizzy ze wszystkich pizzerii,ale od tej osiedlowej jest rewelacyjna. Sieciówki niech się schowają

  • Artur - niezalogowany 2018-03-12 12:06:33

    Bez wątpienia najlepsza pizza w Ursusie!!! "U Pizzera" nie mają sobie równych.

  • Marta - niezalogowany 2018-03-12 12:09:58

    Doskonała pizza i nieziemskie połączenia smakowe. Oprócz tych klasycznych, pizza z miodem, dynią, jarmużem czy nawet na słodko... Pycha! Gdybym mieszkała bliżej, na pewno bardzo szybko bym przytyła na pizzowej diecie :)

  • Pajor - niezalogowany 2018-03-12 12:26:39

    Ocena 10 na 10 to i tak mało. Bardzo klimatyczne miejsce do którego trafiają ludzie z całej Warszawy a także i Polski. Świeże składniki, ogromny wybór przepysznej pizzy do tego fajne kraftowe piwka. Obsługa bardzo miła a właściciel wita i żegna gości. Pełny profesjonalizm. Gorąco polecam.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-12 12:47:06

    Smak, sympatia i duza pizza co wiecej.... Polecam( la consiglio vivamente). Od lat jem pizza "u pizzera" i coraz lepsza :-) pizza jest...

  • Monika - niezalogowany 2018-03-12 13:07:51

    Pizza doskonała i dowóz błyskawiczny. A i Panowie dowożący przemili. Z innych pizzerii już nie korzystam.

  • Adrian - niezalogowany 2018-03-12 17:08:55

    Najlepsza pizza w Ursusie to fakt , zawsze wiem czego się spodziewać !!! Polecałem znajomym i dalej tak będzie.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-12 18:40:50

    Zdecydowanie najlepsza pizzeria w Ursusie to " Pizza Na Wypasie" nie ma nic lepszego

  • Karol - niezalogowany 2018-03-12 23:04:10

    Najlepszy klimat, najlepsze pizze w Ursusie, ciasto i składniki rewelacja, a i najlepszy sos pomidorowy

  • Karol - niezalogowany 2018-03-12 23:04:53

    oczywiście U Pizzera

  • Iwona - niezalogowany 2018-03-12 23:07:46

    U Pizzera ostatnio polecono mi pizzę wołową - fantastyczne połączenie ostrego i słodkiego smaku. Bardzo mi przypadła do gustu. Lepszej nigdy nie jadłam. Wszystkim polecam U Pizzera. Jeszcze mnie nigdy nie zawiedli

  • Ania - niezalogowany 2018-03-13 12:32:51

    pizzeria na ul. Chełmońskiego to jest ta właściwa i mają właściwe rozmiary:)

  • Gosia - niezalogowany 2018-03-19 07:10:24

    To prawda. Właściciel to przemiły człowiek, potrafi doradzić, wymyśla przepyszne kompozycje, dba o jakość składników. Pizza zawsze na czas, zawsze pyszna i ciepła. Polecamy!

  • Michał - niezalogowany 2018-03-19 07:10:55

    Jadłem pizzę u Pizzera wielokrotnie i zawsze wychodziłem zadowolony. Pizza ma pyszne ciasto i sos, a także świeże składniki, których zawsze jest spora ilość. Lokal jest przytulny i w ostatnim czasie przeszedł metamorfozę na ogromny plus. Szczerze polecam każdemu bo jest to lokal robiący pizzę od serca, a nie "na odwal się" jak większość sieciowych pizzerii...