9°C mgła

Przegląd gastronomiczny Ursusa, ciąg dalszy.

Handel i usługi, Przegląd gastronomiczny Ursusa ciąg dalszy - zdjęcie, fotografia

W dzisiejszej "audycji" przeglądu restauracji, barów i kawiarni naszej dzielnicy restauracja "Limonka". Jedzenie serwują jak w restauracji tak i przy biurku w pracy. Czy to jest najlepszy catering w Ursusie? Czekamy na waszą opinię :)

Restauracja Limonka istnieje już ponad dwa lata, pierwsi Goście odwiedzili Nas 13.02.2016 r. o godzinie 12.00.
Oferta Restauracji Limonka skierowana jest do pracowników okolicznych firm, Gości indywidualnych mieszkających w dzielnicy Ursus, Włoch, Michałowic i Piastowa. Od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 - 17.00 serwujemy lunch, z owej oferty może skorzystać każdy zarówno w restauracji, jak i dostawie.

Posiadamy także stałą kartę menu, w której każdy znajdzie coś dla siebie, mamy dania typowe dla kuchni polskiej, znajdą się elementy kuchni włoskiej i międzynarodowej. Nowością w naszej aktualnej karcie menu jest dział poświęcony Wegetarianom, którzy na pewno wyszukają dla siebie dania godne uwagi, dla wegan możemy przygotować coś na specjalne życzenie. Zapewniamy menu sezonowe opierające się na produktach charakterystycznych dla danej pory roku, które przyciągają do nas jeszcze większą ilość Gości. Organizujemy wszelakiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców pobliskich dzielnic, możemy zapewnić także catering wraz z całym zapleczem technicznym, obsługą kelnerską i dostawą do domu. Gwarantujemy jakość, świeżość i przede wszystkim smak :-)

 Proponujemy wyjątkowe smaki kuchni staropolskiej, kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu, elementy kuchni włoskiej oraz fusion. Wyróżniamy się jakością produktów, dbaniem o każdy szczegół no i co najważniejsze smakiem serwowanych potraw.

Limonka to coś więcej niż Restauracja to wyjątkowy klimat, rodzinna atmosfera, przyjazna obsługa i co najważniejsze zawsze naturalne, świeże i zdrowe jedzenie, które przygotowywane i podawane jest z pasją, radością i zaangażowaniem.

Artykuł powstał we współpracy z Restauracją Limonka.

Foto: Restauracja Limonka

Przegląd gastronomiczny Ursusa, ciąg dalszy. komentarze opinie

  • Edmund - niezalogowany 2018-03-15 15:12:57

    Kilka razy zamawialem z dowozem. Jak na tak niską cenę to posiłek na medal! Polecam, moja Krysia najbardziej lubi ich zupy, a ja wolę pyszne surówki. Świeże i pyszne. Polecam.

Dodajesz jako: Zaloguj się