INWESTYCJE SPOŁECZNE URSUS WARSZAWA, Ursusie powstaną budynki komunalne! - zdjęcie, fotografia
iursus.pl 18/12/2017 01:49

W Ursusie powstaną dwa budynki komunalne: przy ul. Zagłoby oraz przy ul. Orląt Lwowskich. Łącznie powiększą dzielnicowy zasób lokalowy o 180 mieszkań komunalnych. Pierwszy budynek, przy ul. Zagłoby, będzie gotowy w 2018 roku, prace budowalne już się rozpoczęły.  Budynek przy ul. Orląt Lwowskich ma powstać w 2019 roku.

 

Realizacja: 2016 -2019

Wartość inwestycji: 22 650 000 zł

W Ursusie powstaną dwa budynki komunalne! komentarze opinie

  • Marek - niezalogowany 2018-01-03 21:58:27

    Ciekawe dla kogo, dwa razy gmina odmówiła mi wpisania na listę oczekujących, mimo że przegrała w sądzie. Ciekawe ile trzeba mieć kasy, żeby dostać przydział !

  • PrzeciwnikRozwojuPatologii - niezalogowany 2018-01-05 18:03:59

    Miejsc parkingowych brak, duży ruch uliczny, duże zagęszczenie ludności a tutaj kolejne budynki mieszkalne zamiast miejsc pracy, by Ursus nie musiał tracić 2 h dziennie na dojazd i powrót do domu. Brawo ! ;)

  • gość 2018-01-09 11:11:21

    jak kto Patole dostaną

  • gość 2018-01-09 11:12:01

    jaki trzeba mieć dochód na osobe żeby w ogóle sie starać o takie mieszkanie ?????

  • gość 2018-03-14 14:58:27

    Z tym budynkiem przy Zagłoby to jest jakieś nieporozumienie. Wszystkie okoliczne budynki są 4 piętrowe (13,5 metra) a komunałka obok ma mieć 7 kondygnacji i 22 metry wysokości zacieniając wszystko w pobliżu. Projekt realizowany bez żadnych konsultacji społecznych. Masakra.

  • Ursusiak - niezalogowany 2018-12-17 10:08:29

    Znając życie pewnie połowa bloku zamieszkana zostanie przez Ukraińców

  • Gość - niezalogowany 2019-01-07 10:58:40

    Żeby mieć przydział wystarczy spełniać 2 wymogi: Zarobki i przeludnienie. Czyli poniżej 5,5 metra kwadratowego na osobę. Wiec nie piszcie ludzie głupot. A jeśli chodzi o zarobki nie mogą być za duże i za małe. I kolejna rzecz trzeba mieszkać w gminie w której się stara o mieszkanie oraz nie moza mieć zadłużenia na mieszkaniu. Jeśli ktoś nie spełnia któregoś z warunków to nic dziwnego ze nie zostanie wpisany na listę.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-07 11:02:22

    W dodatku mieszkanie nie jest dla Ukraińców tylko miezkanie komunalne jest dla osób które maja trudna sytuacje i ma być to pomoc od miasta. Warto się zapoznać z tym czym jest takie mieszkanie. I jestem ciekaw osób które pisza te komenatarze co wiedza o patologii i co maja w domu. Ludzka zazdrość nie zna granic.

  • Gość wkurzony - niezalogowany 2019-04-08 06:42:23

    Budynek jest z czapy, totalnie niedopasowany do otoczenia, na siłę wciśnięty między bloki. Ktoś przepięknie to spieprzył, wydając pozwolenie na taki idotyzm. Miejsc do parkowania brak, przeludnienie, a kolejne bloki wciskają gdzie popadnie. To chore.

Dodajesz jako: |