<![CDATA[iursus.pl - ]]> https://iursus.pl/rss pl <![CDATA[Narodowe Święto Niepodległości w Ursusie: kilka zdarzeń 11 listopada 2018]]> https://iursus.pl/artykul/narodowe-swieto-niepodleglosci/554799 Saturday, 10 November 2018 09:37:54 +0200 <![CDATA[W karetce Pogotowia Ratunkowego z Ursusa przyszła na świat piękna dziewczynka!]]> https://iursus.pl/artykul/w-karetce-pogotowia-ratunkowego/553181 Saturday, 3 November 2018 10:30:15 +0200 <![CDATA[Ursuski dzielnicowy, po służbie, rozpoznał poszukiwanego sprawcę rozboju i doprowadził do zatrzymani]]> https://iursus.pl/artykul/ursuski-dzielnicowy/553009 Friday, 2 November 2018 11:29:42 +0200 <![CDATA[System e-usług spotkał się z pozytywnym odbiorem – mówi dyrektor Szpitala Inflancka]]> https://iursus.pl/artykul/system-e-uslug-spotkal/555343 Thursday, 1 November 2018 12:15:00 +0200 <![CDATA[Cmentarz na Solipsach – chwila zadumy nad polskim losem]]> https://iursus.pl/artykul/cmentarz-na-solipsach/102266 Wednesday, 31 October 2018 05:45:00 +0200 <![CDATA[Oto oficjalne wyniki głosowania do Rady Dzielnicy Ursus]]> https://iursus.pl/artykul/oto-oficjalne-wyniki/522444 Tuesday, 23 October 2018 10:58:48 +0200 <![CDATA[Znamy wyniki z 9 komisji wyborczych w Ursusie. Kto wygrał w naszej dzielnicy?]]> https://iursus.pl/artykul/znamy-wyniki-z-9-komisji/522286 Monday, 22 October 2018 17:25:42 +0200 <![CDATA[Jabłka w niebywale niskich cenach!]]> https://iursus.pl/artykul/jablka-w-niebywale-niskich/553648 Saturday, 13 October 2018 18:46:00 +0200 <![CDATA[Jak głosować, żeby głos był ważny? Przeczytajmy i zapamiętajmy...]]> https://iursus.pl/artykul/jak-glosowac-zeby/519603 Wednesday, 10 October 2018 18:21:26 +0200 <![CDATA[Czy przy Ryżowej zostanie wyciętych 700 drzew pod budowę 7 budynków? Na razie – nie...]]> https://iursus.pl/artykul/czy-przy-ryzowej-zostanie/519210 Tuesday, 9 October 2018 11:48:26 +0200 <![CDATA[Nietypowe danie z winogronami]]> https://iursus.pl/artykul/nietypowe-danie-z-winogronami/553647 Wednesday, 3 October 2018 18:46:00 +0200 <![CDATA[To oni będą kandydować do Rady Miasta st. Warszawy! Skąd? I kto? Popatrzmy...]]> https://iursus.pl/artykul/to-oni-beda-kandydowac/517014 Friday, 28 September 2018 15:02:06 +0200 <![CDATA[Dyskusja po śmierci 12-letniego Kuby na pasach u zbiegu ulic Kolorowej i Tomcia Palucha]]> https://iursus.pl/artykul/dyskusja-po-smierci/516428 Wednesday, 26 September 2018 12:05:13 +0200 <![CDATA[Dlaczego doszło do tragicznej śmierci 12-letniego Kuby na przejściu dla pieszych?]]> https://iursus.pl/artykul/dlaczego-doszlo-do-tragicznej/513742 Tuesday, 25 September 2018 13:30:28 +0200 <![CDATA[Przemysław M.: bez prawa jazdy, ponad półtora promila alkoholu we krwi, za kółkiem citroena]]> https://iursus.pl/artykul/przemyslaw-m-bez-prawa/513734 Tuesday, 25 September 2018 13:03:39 +0200 <![CDATA[Powiew świeżości na Zieleniaku!]]> https://iursus.pl/artykul/powiew-swiezosci-na/518538 Friday, 21 September 2018 12:47:00 +0200 <![CDATA[Niedaleko stacji Ursus Gołąbki na torach zginął nieostrożny pieszy, potrącony przez pociąg ]]> https://iursus.pl/artykul/niedaleko-stacji-ursus/507852 Saturday, 15 September 2018 13:25:50 +0200 <![CDATA[Kolejny nożownik w Ursusie czy może ten sam co wczoraj?]]> https://iursus.pl/artykul/kolejny-nozownik-w-ursusie/507609 Friday, 14 September 2018 10:51:17 +0200 <![CDATA[Przeraźliwy krzyk i wołanie o pomoc dziewczyny na Gołąbkach. Gonił ją napastnik z nożem?]]> https://iursus.pl/artykul/przerazliwy-krzyk-i/507427 Thursday, 13 September 2018 12:58:11 +0200 <![CDATA[Najwyższa pora na konfitury!]]> https://iursus.pl/artykul/najwyzsza-pora-na-konfitury/518536 Monday, 10 September 2018 12:46:00 +0200 <![CDATA[Zieleniak dostępny dla matek z dziećmi]]> https://iursus.pl/artykul/zieleniak-dostepny-dla/506948 Friday, 31 August 2018 16:20:00 +0200 <![CDATA[Groził jej nożem, strasząc, że zabije, a potem zabarykadował się w mieszkaniu, a ona na balkonie]]> https://iursus.pl/artykul/grozil-jej-nozem-straszac/503285 Friday, 31 August 2018 12:00:46 +0200 <![CDATA[Orzech nerkowca w płynie]]> https://iursus.pl/artykul/orzech-nerkowca-w-plynie/506947 Saturday, 25 August 2018 16:19:00 +0200 <![CDATA[Na ulicy Świerszcza od dzisiaj (22 sierpnia 2018 r.) – ruch jednokierunkowy]]> https://iursus.pl/artykul/na-ulicy-swierszcza/501555 Wednesday, 22 August 2018 16:02:26 +0200 <![CDATA[Rafał Trzaskowski obiecuje Ursusowi metro, parkingi „Park&Ride”, nowe szkoły, przedszkola i żłobki]]> https://iursus.pl/artykul/rafal-trzaskowski-obiecuje/499917 Tuesday, 14 August 2018 12:43:04 +0200 <![CDATA[Skazane za „Konstytucję” na biurze posłanki PiS Krystyny Pawłowicz]]> https://iursus.pl/artykul/skazane-za-konstytucje/498963 Wednesday, 8 August 2018 13:33:10 +0200 <![CDATA[Jarosław G., były dyplomata, oskarżony m.in. o posiadanie pornografii dziecięcej – zmarł]]> https://iursus.pl/artykul/jaroslaw-g-byly-dyplomata/484463 Monday, 30 July 2018 17:10:45 +0200 <![CDATA[Na Zieleniaku tanieją warzywa]]> https://iursus.pl/artykul/na-zieleniaku-tanieja/498210 Tuesday, 24 July 2018 13:10:00 +0200 <![CDATA[Na ul. Ryżowej doszło do wypadku: motocykl suzuki zderzył się z osobowa toyotą]]> https://iursus.pl/artykul/na-ul-ryzowej-doszlo/480429 Thursday, 19 July 2018 14:10:51 +0200 <![CDATA[„Letnia Kraina Zabaw” przy ul. Dzieci Warszawy 24 zamieniła się w strefę rekreacji i rozrywki]]> https://iursus.pl/artykul/letnia-kraina-zabaw/474440 Sunday, 15 July 2018 03:08:20 +0200 <![CDATA[Płatki kokosowe i kurczak - co mają wspólnego?]]> https://iursus.pl/artykul/platki-kokosowe-i-kurczak/498208 Tuesday, 10 July 2018 13:07:00 +0200 <![CDATA[Pirat drogowy z dwoma promilami we krwi za kierownicą volvo na ul. Gierdziejewskiego - zatrzymany]]> https://iursus.pl/artykul/pirat-drogowy-z-dwoma/471665 Thursday, 28 June 2018 11:42:26 +0200 <![CDATA[Na Spisaka auto uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach – relacjonuje reporter WGF „Luka@Maro”]]> https://iursus.pl/artykul/na-spisaka-auto-uderzylo/469862 Tuesday, 19 June 2018 11:07:37 +0200 <![CDATA[Czerwone - w dół, zielone - lekko w górę!]]> https://iursus.pl/artykul/czerwone--w-dol-zielone/472606 Friday, 15 June 2018 16:42:00 +0200 <![CDATA[Danie kenijskie na afrykańskie upały]]> https://iursus.pl/artykul/danie-kenijskie-na-afrykanskie/472608 Thursday, 7 June 2018 16:43:00 +0200 <![CDATA[Rok temu zmarł Henryk Linowski, wieloletni burmistrz Ursusa i przewodniczący Rady Dzielnicy]]> https://iursus.pl/artykul/rok-temu-zmarl-henryk/255438 Wednesday, 6 June 2018 17:59:50 +0200 <![CDATA[Stalker, który chciał wysadzić kochanka żony, a zdetonował bombę w rękach sapera, teraz posiedzi]]> https://iursus.pl/artykul/stalker-ktory-chcial/461604 Wednesday, 6 June 2018 17:59:06 +0200 <![CDATA[To już 29 lat od wyborów 4 czerwca 1989 roku]]> https://iursus.pl/artykul/to-juz-29-lat-od-wyborow/449523 Monday, 4 June 2018 16:13:10 +0200 <![CDATA[Ulica II Armii WP wraca. Nie będzie (na pewno?) ulicy Żołnierzy II Armii WP]]> https://iursus.pl/artykul/ulica-ii-armii-wp-wraca/448822 Thursday, 31 May 2018 11:32:27 +0200 <![CDATA[Ursuscy policjanci zatrzymali w al. Bzów… sarnę i pilnowali, żeby nie rozjechały jej samochody]]> https://iursus.pl/artykul/ursuscy-policjanci-zatrzymali/448501 Tuesday, 29 May 2018 16:59:12 +0200